Akademia

Witalności

Orange

zaprasza na sesje
Power Meeting oraz Konsultacje Online

Czym jest Konsultacja Online?

Wywiad

+

Zdefiniowanie

celu

Zadania/

wyzwania do realizacji celu

+

Zarezerwuj termin

Rafał Pietak

Zarezerwuj termin

Konsultacja online z fizjotrenerem (20 minut)

Zarezerwuj termin konsultacji

wtorki

11:00 - 15:00

Specjalista ds. kondycji fizycznej, pięknej sylwetki, zdrowego trybu życia oraz instruktor kondycji ruchowej. Vice mistrz świata w kategorii Men’s Physique, oraz brązowy medalista Polski. W pracy z ludźmi korzysta z wielu rozwiązań poprawiających ich wzorce ruchowe, żywieniowe i mentalne - wspierając, motywując i zmieniając ich nawyki na lepsze.

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, magister fizjoterapii. Na co dzień oprócz pracy z pacjentamiprowadzi zajęcia nauki i doskonalenia pływania dla dzieci i dorosłych. Do problemów ze zdrowiem podchodzi holistycznie tak, aby usprawniać osobę, a nie skręconą kostkę lub naderwane więzadło, ponieważ często samo „naprawienie” struktury nie wyeliminuje przyczyny powstania urazu.

obrazekzwp
obrazekzwp

Konsultacje z fizjotrenerem w 20 minut. Połączenie dwóch usług w jednym wydarzeniu. Brak wsparcia i wyrobionych nawyków są najczęstszą przyczyną rezygnacji z dbania o zdrowie. Specjalista All For Body pomoże Ci rozwiązać problemy ze zdrowiem lub przeprowadzi z Tobą trening online dopasowany do Twojej sprawności fizycznej. Podczas 20 minutowego spotkania otrzymasz kilka pytań, aby szybko zidentyfikować główny cel lub problem, który chcesz rozwiązać. Następnie otrzymasz 1-3 kluczowe porady, które pomogą osiągnąć Twój cel. Regularna praca z specjalistą rozwiąże Twój problem, poprawi Twoją sprawność i zmotywuje Cię do wyprzedzania innych o krok.

Adam Zając

Dietetyk kliniczny, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zwolenniczka holistycznego, indywidualnego podejścia do pacjenta. Uważa, że znalezienie odpowiedniej motywacji to klucz do sukcesu. W swojej praktyce posługuje się wiedzą opartą na najnowszych doniesieniach naukowych

(EBM i EBN). Jest zdania, że nutrigenetyka to przyszłość pracy z pacjentem. Regularnie poszerza swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach oraz konferencjach z zakresu żywienia i medycyny.

Zarezerwuj termin

Dominika Fajdek

Dietetyk kliniczny, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Aby lepiej rozumieć potrzeby pacjentów i efektywniej pomagać w zmianie nawyków, ukończyła studia i szkolenia uzupełniające z zakresu pedagogiki, coachingu i pomocy psychologicznej. Najważniejsze w pracy są dla niej profesjonalna wiedza, indywidualne podejście oraz budowanie świadomych, pozytywnych postaw.

Zarezerwuj termin

Magdalena Kopała

obrazekzwp
obrazekzwp

Środy

09:00 - 13:20

13:40 - 17:20

Wspieraj swoje zdrowie i kształtuj właściwie swoje nawyki żywieniowe. Skorzystaj z konsultacji z dietetykiem z firmy Edukacja Żywieniowa.PL. Wspólnie przeanalizujemy Twój aktualny sposób odżywiania się oraz porozmawiamy o Twoich potrzebach i oczekiwaniach zdrowotnych. Podczas 20 minutowego spotkania on-line przeprowadzimy z Tobą krótki wywiad dietetyczny, tak aby szybko zidentyfikować Twój główny cel i wyzwania dla Twojego zdrowia. Następnie otrzymasz kilka przydatnych wskazówek, jak w kilku prostych krokach podejść do zmiany nawyków żywieniowych i wprowadzić je w codzienny styl życia. Na samym końcu przekażemy Ci krótkie zalecenia, które będą dla Ciebie formą motywacji do wprowadzenia zmian. Odwiedź nas na stornie www.edukacjazywieniowa.pl

Konsultacja online z dietetykiem (20 minut)

Czym jest Power Meeting?

Edukacja

+

odżywianie, aktywność,

regeneracja, obniżenie

stresu

Motywacja

i inspiracja

6 ćwiczeń

+

Dołącz

Krzysztof Wawer

Dołącz

Katarzyna Kolada


Plan treningów

11:45 - 12:05

wtorek

czwartek

Fizjoterapeutka i trenerka fitness, certyfikowana instruktorka LesMills programów BodyPump i BodyBalance, pierwsza w Polsce instruktorka zajęć BalletFlow by HolmesPlace.

Kwalifikowanym instruktor zajęć grupowych IFAA Polska, Les Mills z programów BODYPUMP® (poziom ELITE) i CXWORX® oraz trener personalny z uprawnieniami międzynarodowymi REP’s i ukończonymi wieloma szkoleniami z zakresu treningu, dietetyki i psychologii. Swoją wszechstronność, wiedzę i energię przekłada na swoich podopiecznych.

obrazekzwp
obrazekzwp

Posiada 12 lat doświadczenia w tym 2 lata w Nowym Jorku. Trener zdrowia dla gwiazd telewizyjnych (Masterchef, Topchef) i 2 przedsiębiorców z listy Forbes 100. Ironman Triathlon, Ultramarathoner, Extreme Elbrus Race. Koordynator programów wellness dla firm między innymi dla Orange, BNP Paribas, Sanofi, MARS, RoyalCanin.

Jak skutecznie budować nawyki w 2021 roku?

Odsłuchaj

Absolwent SWPS, Szkoły Trenerów Biznesu w Ośrodku INTRA oraz Studium Dialogu Motywującego. Prowadzi szkolenia i wykłady z obszaru radzenia sobie ze stresem, asertywności i efektywnej komunikacji oraz wykłady i warsztaty dla firm w ramach programów poprawy dobrostanu pracowników. Współpracował z Naczelną Izbą Lekarską, wspierając lekarzy w rozwoju umiejętności komunikacji z pacjentami oraz radzeniu sobie ze stresem.

Radosław Kruczek

Mateusz Banaszkiewicz

Obejrzyj nagranie z ostatnich zajęć

Kliknij tutaj aby obejrzeć nagrania z poprzednich sesji Power Meeting

Do zobaczenia!