FAQ

Czym zajmuje się All For Body? Ile kosztuje trening personalny, masaż, a ile porada fizjoterapeuty? Co odróżnia All For Body od klubów fitness? Jak możesz umówić się na konsultację i trening? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz poniżej.

Jeśli cokolwiek pozostaje dla Ciebie niejasne, chcesz dopytać o szczegóły naszych usług lub zadać nam jakiekolwiek inne pytanie – czekamy na Twój kontakt!

Co odróżnia kluby All For Body od innych miejsc tego typu?

Zdecydowana większość treningów w All For Body odbywa się w komfortowych warunkach w konfiguracji 1:1 –> trener, sprzęt i sala są wyłącznie do Twojej dyspozycji.  Zapewnia to zdecydowanie intymną atmosferę i pozwala czuć się swobodnie. Brak konieczności czekania na sprzęt do ćwiczeń, muzyka, na jaką masz ochotę i 100% uwagi trenera skupione na Tobie: All For Body to zupełnie nowa jakość treningu personalnego.

Na czym polega działalność All For Body i jakie usługi oferuje?

Jesteśmy największym w Polsce zespołem specjalistów, którzy zajmują się promowaniem zdrowego stylu życia. All For Body to nie tylko trening personalny, ale również cały sztab profesjonalistów zajmujących się Tobą przed, w trakcie, jak i po wysiłku fizycznym. W ofercie mamy m.in. treningi personalne i treningi grupowe, usługi fizjoterapeutyczne, dietetyczne, masaże oraz pyszny, dietetyczny catering. Prowadzimy także siłownie z limitowaną liczbą karnetów.

Nasi trenerzy są w stanie dostosować się do większości państwa wymagań. W przypadku niestandardowego treningu wystarczy zaznaczyć to przy ustalaniu konkretnego terminu spotkania.

W jaki sposób można umówić się na pierwszą darmową usługę?

Na konsultację z trenerem, dietetykiem czy fizjoterapeutą możesz umówić się kontaktując z nami poprzez formularz zamieszczony na stronie lub kontaktując się bezpośrednio z daną lokalizacją (numer znajdziesz na stronie internetowej).

Czy każdy trening jest w tej samej cenie (funkcjonalny, siłowy, odchudzający itp.)?

Rodzaj treningu nie ma znaczenia. Cena zależy jedynie od ilości treningów w miesiącu – im więcej tym taniej!

Jak mam się przygotować do danej usługi?

  • Na trening personalny należy przynieść wygodny, sportowy strój i obuwie na zmianę.
  • Na spotkanie z dietetykiem zaleca się dostarczyć badania krwi, które będą pomocne w wyznaczeniu odpowiedniej diety, jednakże nie są obowiązkowe.
  • Podczas konsultacji z fizjoterapeutą pomocna będzie informacja od ortopedy lub wyniki z rezonansu i usg z opisem.
  • Na masaż wystarczy wziąć ze sobą wygodny strój oraz dotychczasowe badania lekarskie (dot. masażu zdrowotnego/rehabilitacji).

Czy trening może się odbyć w innym miejscu niż siłownia All For Body?

Tak. Treningi odbywają się na naszych salkach, otwartych siłowniach, z którymi współpracujemy lub w innych wybranych przez klienta miejscach.

Ile trwa trening?

Wszystkie usługi trwają standardowo 1h, ale zależnie od możliwości klienta lub programu treningowego mogą być przedłużone od pół do półtorej godziny. Jest to indywidualnie uzgadniane. W ofercie posiadamy także treningi 30 i 90-minutowe.

Czy trener personalny może przygotować dla mnie również propozycję diety?

Większość z naszych trenerów jest również dietetykami lub specjalistami ds. żywienia. Wystarczy zaznaczyć w zgłoszeniu również chęć skorzystania z konsultacji dietetycznej.

W jakich godzinach są otwarte siłownie All For Body?

Treningi w klubach All For Body odbywają się w godzinach 6-22.

Najbardziej oblegane godziny w naszych gabinetach i siłowniach są pomiędzy 6:00 a 11:00 rano i od 16:00 do 22:00 wieczorem. Osobom, które wybiorą inne godziny treningu, proponujemy 10% rabatu.

Czy idąc na trening z trenerem AFB muszę dodatkowo zapłacić za karnet na siłownię?

W większości miejsc gdzie odbywają się treningi nie ponoszą państwo dodatkowych kosztów. Za karnet płacą państwo jedynie w sytuacji, gdy trening odbywa się na siłowni, z którą nie mamy stałej umowy współpracy.

Chcę zakupić pakiet usług. Czy muszę wykorzystać go w określonym czasie?

W All For Body wykupujesz daną liczbę usług. Te, których nie wykorzystasz w ciągu miesiąca, nie przepadają! Wyjątkiem są tu treningi, zabiegi i konsultacje odwoływane w ostatniej chwili. Jeśli nie uzgodnisz inaczej z naszym specjalistą, usługa odwołana w ciągu mniej niż 24 godzin przepada.

Brakuje odpowiedzi na Twoje pytanie?

Skon­tak­tuj się z nami:
tel. 510 987 498 / 12 307 03 01
hello@allforbody.com
Loading...