Dietetyka 2.0

Dostępna we wszystkich większych miastach Polski i online!

Indywidualne podejście

Precyzyjnie dopasowana porada do Twojego trybu życia, ograniczeń zdrowotnych i preferencji smakowych.

Najnowsza wiedza

Oparta na aktualnych, sprawdzonych badaniach oraz zrealizowanych programach podopiecznych!

= Sukces

Wierzymy, że mieszanka pewnych, zdrowych produktów dostosowanych do klienta ma szansę na finalny sukces przemiany!

Skorzystaj z szansy od All For Body

W All For Body z pierwszej usługi możesz skorzystać zupełnie bezpłatnie! Każdorazowo cieszymy się, gdy możemy przybliżyć naszym klientom dawkę wiedzy o poprawnym odżywianiu i zdrowym stylu życia.

Chcę skorzystać z usługi:

Imię i nazwisko:

Email:

Preferowane miasto:

Telefon kontaktowy:

Znam All For Body:

Na spotkaniu z naszym specjalistą dowiesz się, jakie błędy popełniasz w swoim codziennym jadłospisie, w jaki sposób, bez wielkich wyrzeczeń i dzięki spersonalizowanej diecie możesz osiągnąć wymarzoną wagę, poprawiając równocześnie ogólne samopoczucie i zdrowie. Rozumiejąc potrzeby naszych podopiecznych dbamy o to, aby opracowywane przez nas jadłospisy były nie tylko skuteczne, ale także smaczne, zróżnicowane i wygodne. Nie gwarantujemy Ci, że schudniesz błyskawicznie. Gwarantujemy, że schudniesz zdrowo, a efekt bedzie trwały.

W ramach konsultacji otrzymasz dokładny wynik pomiaru ciała (nawodnienie, tkanka tłuszczowa, poziom otłuszczenia narządów wewnętrznych). Ponadto przeanalizujemy Twoje badania (jeżeli są dostępne) i wskażemy, dlaczego osiągnięcie pożądanego efektu do tej pory nie było możliwe. Jest również możliwość uzyskania skierowania na specjalistyczne badania laboratoryjne.

3 formy współpracy do wyboru!

Plan dietetyczny

Jednorazowo wykonany plan dietetyczny opracowany na podstawie rozmowy lub wywiadu online.

Konsultacje w oddziałach

Aktualizacje planu dietetycznego oparte na osiąganych postępach

Współpraca online

Support specjalisty - nawet 24/7!

CO WARTO WIEDZIEĆ NA TEMAT DIETY?

Na rynku mamy do wyboru wiele diet odchudzających czy suplementów wspomagających odchudzanie. Obiecują one zdumiewające efekty w utracie wagi, jednakże zalecamy, aby bacznie im się przyjrzeć, czy nie są szkodliwe dla naszego zdrowia. Aby schudnąć, a następnie utrzymać swoje efekty powinniśmy pamiętać o kilku zasadach zdrowej diety. Podstawową z nich jest regularność spożywanych posiłków! Prawidłowa dieta powinna być też bogata we wszystkie niezbędne dla organizmu składniki, choć w zmniejszonych ilościach. Aby skutecznie się odchudzić musimy także zrezygnować z nadmiernych ilości niezdrowych tłuszczów, słodyczy i produktów mącznych. Odchudzanie pozwoli nam szybciej osiągnąć zamierzone rezultaty, jeżeli ograniczymy spożycie mleka i jego przetworów. Podczas odchudzania powinniśmy także jadać dużo zup gotowanych na wywarach.

Głodzenie się może mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie i zamiast do szczupłej sylwetki – doprowadzić nas do efektu jojo. Nasze odchudzanie może okazać się niebezpieczne także jeżeli nie zwrócimy dostatecznej uwagi na skład rozmaitych preparatów, często reklamowanych w TV czy Internecie. Znajduje się w nich wiele groźnych dla zdrowia składników, takich jak: sibutramina czy orlistat. Jeżeli więc chcesz bezpiecznie się  odchudzić, pamiętaj, że priorytetem jest zmiana nawyków żywieniowych, gdyż bez nich spadek wagi będzie krótkotrwały i może doprowadzić do wielu niebezpieczeństw.

Niepisana przewaga dietetyków All For Body

Każdy z naszych specjalistów dietetyki to osoby na codzień praktykujące zdrowy styl życia. We współpracy z klientem kierujemy się wiedzą pozyskaną z najnowszych badań i opracowań, które następnie doprecyzowywane są o realne możliwości klienta - zdrowotne, genetyczne jak i codzienne uwarunkowania - takie jak preferencje smakowe czy też prowadzony aktualnie tryb życia zawodowego (np. praca przy biurku).

Dzięki temu powstaje plan dietetyczny, który nie tylko jest poprawny merytorycznie , ale przede wszystkim jest możliwy do zrealizowania bez zbędnych wyrzeczeń!

Jesteś Mamą lub Tatą? Zadbaj o zdrowie dziecka!

Aż 90% chorób cywilizacyjnych spowodowanych jest złym sposobem odżywiania oraz zaniedbaniami w naszej diecie i brakiem aktywości, dlatego wiemy, że naukę poprawnych nawyków żywieniowych i zwiększanie świadomości zdrowego stylu życia trzeba zacząć już od najmłodszych lat. Dzieci poznają dopiero różne smaki, a to przecież najlepszy moment, żeby dowiedziały się, że zdrowa dieta nie musi być nudna i niesmaczna, a wręcz przeciwnie – może wywołać uśmiech na twarzy każdego „niejadka”! Odpowiednie nawyki żywieniowe to więc nie tylko utrzymanie prawidłowej masy ciala, ale też zdrowie i zwiększona odporność, zniwelowane dolegliwości trawienne i dobre samopoczucie Twojego dziecka. A to wszystko w przyjemny i lekki sposób!