ZOBACZ, ILE MOŻESZ ZROBIĆ, ŻEBY BYŁO

DOBRZE

DOŁĄCZ DO GRUPY ,,DOBRZE'' W NASZEJ APLIKACJI WORKSMILE I KORZYSTAJ Z PROGRAMU AKTYWNIE!

Szczegóły jak pobrać aplikację znajdziesz w Echonet.

Ścieżka: Strefa HR>BEneFIT>Worksmile

PLAN PROGRAMU DOBRZE

Program wellness „Dobrze” został opracowany specjalnie dla naszego Banku przez specjalistów z firmy All For Body i jest ułożony w oparciu o 4 filary zdrowia:

Będzie on aktualizowany raz w tygodniu. Aby dołączyć bądź zarezerwować miejsce, kliknij w link poniżej godziny interesującego Cię wydarzenia.

PORADY BIUROWE

Kliknij tutaj, aby obejrzeć pozostałe porady biurowe

Kliknij tutaj, aby obejrzeć pozostałe nagrania Health Club

DOŁĄCZ DO

HEALTH CLUB!

PIĄTKI

Pozbądź się bólu pleców i garbienia

KRZYSZTOF BUCZKOWSKI


Powróć do anatomicznego ideału

CZWARTKI

ANNA KACZYŃSKA

PAWEŁ ORZECHOWSKI

ŚRODY

Odwróć syndrom SMS-owej szyi

KASIA KOLADA

PONIEDZIAŁKI

KASIA KOLADA

WTORKI

Mobilność ciała i redukcja napięcia

Stabilizacja ciała i mięśnie głębokie

Power Meeting

Czujesz, że tracisz sprawność i energię przez pracę siedzącą? Te sesje są dla Ciebie! 15 min ćwiczeń przy stanowisku pracy, najbardziej potrzebnych dla zdrowia kręgosłupa, lepszego samopoczucia, poprawy produktywności w drugiej części dnia. Spalimy ok. 200 kcal, poprawimy energię na ok. 2 godziny. Po ćwiczeniach krótka edukacja i odpowiedzi prowadzącego na Wasze pytania. Ideał to 10 min każdego dnia. Minimum dla stałej poprawy to 3-4 sesje w tygodniu. Pozwól sobie na tę krótką przerwę w godzinach pracy.

12:30-12:50

POWER MEETING

ANNA KACZYŃSKA

ŚRODY

Oddech, koncentracja, mindfulness

BOGNA SZCZEPANIAK

WTORKI

Joga - popraw odporność i pracę układu pokarmowego

ANNA KACZYŃSKA

Trening na mięśnie miednicy

PONIEDZIAŁKI

Mindful Meeting

15 min. jogi dla początkujących, połączonej z ćwiczeniami uważności (mindfulness) i relaksacji. Mamy jeden cel: obniżyć poziom stresu, i dzięki temu wpłynąć na lepszą regenerację i sen. Spalisz mniej kalorii, ale poczujesz się lepiej przed snem. Znajdź 10 min dziennie na relaks, aby zadbać o zdrowie mentalne. Zasługujesz na to!

20:00-20:20

MINDFUL MEETING

Joga - relaks i poprawa snu

BOGNA SZCZEPANIAK

CZWARTKI

BOGNA SZCZEPANIAK

Popraw koncentrację i spowolnij starzenie

PIĄTKI

TRENER MENTALNY

SANDRA RADZIMSKA

PIĄTKI 13:30-15:30

MONIKA CZYŻ-CUPRYŚ

DIETETYK

Tele-wellness

Konsultacje on-line ze specjalistami. Skonsultuj się z trenerem, fizjoterapeutą, dietetykiem indywidualnie w 20 min. Otrzymasz kilka pytań, aby szybko zidentyfikować główny cel lub problem, który chcesz rozwiązać. Następnie 1-3 kluczowe porady, które pomogą osiągnąć Twój cel. Ból pleców, wysoka tkanka tłuszczowa, poprawa kondycji, budowa mięśni a może poprawa równowagi hormonalnej czy zdrowie Twoich dzieci? Wszystkie pytania są mile widziane!

JESSICA KMIEĆ

PSYCHOLOG

TELE-WELLNESS

TRENER PERSONALNY

KRZYSZTOF BUCZKOWSKI

Treningi personalne

Czasami osoba początkująca potrzebuje kogoś, kto poprawi jego formę, aby uniknąć kontuzji, a zaawansowana - większej motywacji i nowych wyzwań. Brak wyrobionych nawyków i wsparcia są najczęstszą przyczyną rezygnacji z regularnego dbania o zdrowie. Zapraszamy do dołączenia do usługi Trener Personalny Online. Nasz specjalista pomoże Ci wyrzeźbić sylwetkę, a przy okazji zrzucić zbędne kilogramy! Regularna praca z trenerem poprawi Twoją sprawność i zmotywuje Cię do wyprzedzania innych o krok.

PIĄTKI 13:30-15:30

TRENINGI PERSONALNE

WEBINARY

Webinar

Co miesiąc inny specjalista związany ze zdrowiem i profilaktyką. Webinar to prezentacja i komentarze eksperta, jak również odpowiedzi na Twoje pytania z czatu. Staramy się nimi poprawić świadomość w ważnych obszarach zdrowia, które wpływają m.in. na wypalenie zawodowe, poziom szczęścia, uniknięcie chorób cywilizacyjnych oraz poprawę witalności.

3 grudnia

11:00-12:00

Zarządzanie własną energią
i efektywność w pracy

Anita Michalska

Kliknij tutaj aby obejrzeć poprzednie webinary

PODCASTY


Podcast

W podcascie dowiesz się co możesz zrobić dla swojego zdrowia, jakimi metodami optymalizować działania naszego organizmu, jakie akcesoria pomogą wspierać Twoje zdrowie, jakie wyzwania stoją przed współczesnym człowiekiem. Zapraszamy do odsłuchania!

STRES ORAZ ZDROWIE MENTALNE

MATEUSZ BANASZKIEWICZ

ROZWÓJ W ŻYCIU PRYWATNYM I ZAWODOWYM

ANITA MICHALSKA

BIOHACKING

KAROL WYSZOMIRSKI

NIE POZWÓL, BY COŚ CIĘ OMINĘŁO!