Odpowiedz na pytania i dowiedz się więcej o sobie

Wypełnij test

POWER MEETING

Czujesz, że brakuje Ci energii do pracy już na początku dnia? Chciałbyś poznać ćwiczenia, które pozwolą Ci się poczuć lepiej po długim spotkaniu lub kilku godzinach siedzenia przy biurku? Te sesje są właśnie dla Ciebie! 15 min ćwiczeń przy stanowisku pracy, które przyniosą ulgę Twojemu kręgosłupowi, sprawią, że lepiej się poczujesz i będziesz bardziej produktywny. Poczujesz zastrzyk energii na ok. 2 godziny i dodatkowo spalisz nawet 200 kcal. Po ćwiczeniach czeka Cię krótka edukacja z możliwością zadawania pytań prowadzącemu. Razem będziemy ćwiczyć przez cały miesiąc, potem podobne ćwiczenia powinieneś wykonywać przynajmniej 3-4 razy w tygodniu, a najlepiej 10 minut każdego dnia. Zadbaj o swoje zdrowie i pozwól sobie na tę krótką przerwę w godzinach pracy.

12:00-12:20

LIDIA ZAMYŁKO

(5 min przed planowanym startem)

Dołącz online

12:00 - 12:20

Czwartki

Zobacz poprzednie meetingi!

* Biorąc udział w power meetingu wyrażasz zgodę na nagrywanie spotkania.

OSOBISTY COACH ZDROWIA

FIZJOTRENER

WYBIERZ Z LISTY:

Skorzystaj ze wsparcia wybranego specjalisty, z którym poprzez chat możesz skontaktować się o dogodnej dla Ciebie porze! Otrzymasz wskazówki w interesujących Ciebie kwestiach i nauczysz się budować nawyki służące poprawie Twojego zdrowia. Do Twojej dyspozycji są fizjotrener, psycholog, dietetyk i trener personalny. Wystarczy, że zapiszesz się w formularzu, a wybrany przez Ciebie specjalista skontaktuje się z Tobą telefonicznie i pomoże Ci założyć konto w bezpłatnej aplikacji do chatu.

Absolwentka AWF Warszawa, od 17 lat instruktor fitness i prozdrowotnych form ruchu, trener personalny REPs, trener medyczny Academy of Heathy Spine®, terapeuta treningu mięśni dna miednicy BeBo®, terapeuta DRA by Samantha Gillard, miłośniczka treningu oddechowego. Tworząc treningi, wybiera to, co najlepsze z różnych form, tak by czas na nie poświęcony był inwestycją wielowymiarową.

Politykę prywatności znajdziesz tutaj

DIETETYK

Dietetyk, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W swojej praktyce zajmuje się dietoterapią osób z chorobami przewlekłymi oraz redukcją masy ciała. Pomaga pacjentom stopniowo budować nawyki żywieniowe. Pisze artykuły do czasopism branżowych.

Politykę prywatności znajdziesz tutaj

TRENER PERSONALNY

Jest trenerem personalnym, a także studentem medycyny WUM. Sportjest obecny w jego życiu od dziecka, a od ponad 5 lat zgłębia tajniki treningu siłowego, fizjoterapiii dietetyki. Jako przyszły lekarz zawsze stawia zdrowie podopiecznych na pierwszym miejscu iwierzy, że wszyscy są w stanie poprawić jakość swojego życia poprzez pielęgnowanie kilkuprostych, codziennych nawyków. W swoich programach skupia się na poprawieniu samopoczucia,kondycji oraz eliminowaniu dolegliwości bólowych.

Politykę prywatności znajdziesz tutaj

PSYCHOLOG

Wyszkolony psychoterapeuta w nurcie psychologii zorientowanej na proces oraz w trakcie szkolenia w modalności współczesnej psychoterapii psychodynamicznej.Pracuje również w telefonie wsparcia dla osób LGBT+ i ich rodzin, znajdujących się w kryzysie emocjonalnym.Zależy mu na wspieraniu swoich klientów, w przeżywaniu ich emocji wokół zdarzeń teraźniejszych i z przeszłości, używając narzędzi i technik rozwiniętych w procesie szkolenia. Zwiększa w ten sposób możliwość osiągnięcia przez nich życiowej satysfakcji i rozwoju na polu osobistym i zawodowym.

Politykę prywatności znajdziesz tutaj

WEBINARY

Webinar to prezentacja i komentarze eksperta, jak również odpowiedzi na Twoje pytania z czatu. Staramy się nimi poprawić świadomość w ważnych obszarach zdrowia, które wpływają m.in. na wypalenie zawodowe, poziom szczęścia, uniknięcie chorób cywilizacyjnych oraz poprawę witalności.

4 filary zdrowia

Oglądaj!

RADOSŁAW KRUCZEK

ALEKSANDRA GELO-PIESTA

Dołącz online

9 lutego

15:30 - 16:30

Techniki treningu mentalnego

Jak radzić sobie ze stresem?

Równowaga między życiem zawodowym, a prywatnym

MARIA KRUCZEK

Dołącz online

2 marca

15:30 - 16:30

Zobacz wcześniejsze webinary:

WIDEO PORADY

Wideo porady specjalistów z praktycznymi podpowiedziami do zastosowania w 2 minuty. Na pewno zmotywują Cię do dbania o swoje zdrowie, zarówno mentalne, jak i fizyczne oraz zainspirują do działania. Pamiętaj, metoda małych kroków jest najskuteczniejsza w wyrobieniu zdrowych nawyków!

Od czego zacząć aktywność fizyczną?

Kliknij tutaj aby obejrzeć pozostałe nagrania

TEST ZDROWIA

Rozwiąż test i dowiedz się, czy Twój obecny styl życia sprzyja utrzymaniu zdrowia i dobrego samopoczucia! Test został podzielony na kategorie odpowiadające czterem filarom zdrowia. Razem z wynikiem testu otrzymasz informację, z którymi elementami radzisz sobie świetnie, a nad którymi musisz jeszcze popracować. Dowiesz się także, które elementy programu mogą Ci w tym pomóc. Dostaniesz sprawdzone porady i wskazówki, jak wejść na wyższy poziom i długoterminowo pracować nad konkretnym obszarem, dzięki czemu Twoje samopoczucie zdecydowanie się poprawi.

Wypełnij test

ARTYKUŁY

Przeczytaj

Prawidłowa postawa dnia codziennego.

Jak sprawdzić czy mamy ją odpowiednią?

Czytaj

INFOGRAFIKI

Zobacz

Ergonomia pracy

Infografika pojawi się 1 lutego.

Podnieść poziom Twojego samopoczucia poprzez budowanie zdrowych nawyków.


Zasługujesz na to!

Regulamin programu znajdziesz tutaj.

Mamy jeden cel:

PROGRAM REALIZUJE DLA NAS