Zrób codziennie jeden mały krok, który przybliży Cię do celu!

Zapisz się, aby otrzymać aktualny program NETFLIX Zdrowia!

Plan programu

HELTH CLUB

Nasza metodologia to holistyczne podejście w ramach 4 filarów zdrowia, które stanowią 55% naszego zdrowia i mogą uchronić w 90% chorób XXI wieku. Program wellness  Health Club  został opracowany specjalnie na potrzeby współczesnego człowieka, który jest zabiegany, ma coraz mniej czasu na filtrowanie wiadomości z chaosu informacyjnego, panującego w sieci, coraz bardziej czuje się zagubiony w obszarach zdrowia. 

Program został przygotowany przez naszych specjalistów z All For Body i jest ułożony w oparciu o 4 filary zdrowia, na bazie wieloletniego doświadczenia w pracy z podopiecznymi treningów personalnych oraz we współpracy z wieloma firmami, w których tworzyliśmy i tworzymy kompleksowe działania.

ruch - mental 1

Health Club  jest  aktualizowany raz w tygodniu. W każdym tygodniu pojawiają się różne formy interakcji, które mają Cię zmotywować do działania i dbania małymi kroczkami o swoje zdrowie, zarówno mentalne jak i fizyczne. Nowe treści będą pojawiać się na stronie głównej a całość z poprzednich tygodni będzie w archiwum, tak abyś mógł w każdym momencie wrócić do wiedzy i miał do niej dostęp. 

Wiedza

PRZECZYTAJ, ODTWÓRZ, DZIAŁAJ!

Poniżej znajdziesz wiedzę, w różnej postaci. Całość jest tak przygotowana abyś nie musiał szukać w internecie odpowiedzi, na nurtujące Cię pytania, a później zastanawiał się na ile to jest prawdziwe a na ile nie. Wiedza i materiały przygotowane są w najbardziej możliwie strawny sposób. Wideo z instruktażami są zrobione tak, abyś sam zdecydował czy chcesz ćwiczyć  5 min czy 60 min. Pamiętaj, że najważniejsze jest działanie, więc lepiej zacząć od 10 min codziennie niż od 1 godz. co 2 tyg., gdyż tylko poprzez regularność będziesz w stanie zbudować odpowiednie nawyki.

wyzwanie tygodnia

Trening funkcjonalny całego ciała wykonasz w każdych warunkach. Czas treningu to 10-40 minut, w zależności od stopnia zaawansowania i dyspozycji czasowej. Nie potrzebny jest ci żaden (lub prawie żaden) sprzęt.

porada eksperta

Porady Eksperta obszar: aktywność / odżywianie to krótka wypowiedź w formie video, 5-15 min dotyczące tematyki odżywiania i aktywności, porady są lekkostrawne i sprawdzone z aktualną wiedzą i nauką. Praktyki ekspertów można wprowadzić w życie i od razu i poprawiać jakość swojego życia.

krotka porda

Krótka porada – mamy dla ciebie proste,  szybkie wskazówki na temat dbania o kondycję swojego ciała i umysłu. Pamiętaj, że zmiana nawyku zaczyna się od małych kroków!

artykul
Artykuł na 2 min czytania: Nasze zdrowie zależy głównie od nas. Styl naszego życia  ma ogromny wpływ na naszą sylwetkę, samopoczucie oraz poziom energii. Przygotowaliśmy dla Ciebie ciekawy artykuł z praktycznymi wskazówkami z fundamentalnych obszarów zdrowia,  które możesz zastosować od zaraz.

Porady Eksperta obszar: mindfullness to krótka wypowiedź w formie video, 5-15 min dotyczące tematyki kontroli stresu, snu regeneracji psychicznej porady są lekkostrawne i sprawdzone z aktualną wiedzą i nauką. Praktyki ekspertów można wprowadzić w życie i od razu i poprawiać zadowolenie ze swojego życia.

Power meeting

12:30-12:50

Czujesz, że tracisz sprawność i energię przez pracę siedzącą? Te sesje są dla Ciebie! 15 min ćwiczeń przy stanowisku pracy, najbardziej potrzebnych dla zdrowia kręgosłupa, lepszego samopoczucia, poprawy produktywności w drugiej części dnia. Spalimy ok. 200 kcal, poprawimy energię na ok. 2 godziny. Po ćwiczeniach krótka edukacja i odpowiedzi prowadzącego na Wasze pytania. Ideał to 10 min każdego dnia. Minimum dla stałej poprawy to 3-4 sesje w tygodniu. Pozwól sobie na tę krótką przerwę w godzinach pracy.

kasia

KASIA KOLADA

PONIEDZIAŁKI

RADEK

RADOSŁAW KRUCZEK

PAWEL2

PAWEŁ ORZECHOWSKI

TELE-WELLNESS

Konsultacje on-line ze specjalistami. Skonsultuj się z trenerem, fizjoterapeutą, dietetykiem indywidualnie w 20 min. Otrzymasz kilka pytań, aby szybko zidentyfikować główny cel lub problem, który chcesz rozwiązać. Następnie 1-3 kluczowe porady, które pomogą osiągnąć Twój cel. Ból pleców, wysoka tkanka tłuszczowa, poprawa kondycji, budowa mięśni a może poprawa równowagi hormonalnej czy zdrowie Twoich dzieci? Wszystkie pytania są mile widziane.

PIĄTKI 13:30-15:30

BARTŁOMIEJ2

BARTŁOMIEJ SOŁDACZUK

FIZJOTERAPEUTA, TRENER MEDYCZNY

MONIKA

MONIKA CZYŻ-CUPRYŚ

DIETETYKA SPORTOWA I KLINICZNA

SANDRA

SANDRA RADZIMSKA

TRENERKA KOBIET, TRENER MENTALNY

AREK

ARKADIUSZ PTASZKOWSKI

TRENER PRZYGOTOWANIA MOTORYCZNEGO, TRENER SPRAWNOŚCI I RUCHU

WEBINARY

Co miesiąc inny specjalista związany ze zdrowiem i profilaktyką. Webinar to prezentacja i komentarze eksperta, jak również odpowiedzi na Twoje pytania z czatu. Staramy się nimi poprawić świadomość w ważnych obszarach zdrowia, które wpływają m.in. na wypalenie zawodowe, poziom szczęścia, uniknięcie chorób cywilizacyjnych oraz poprawę witalności.

Najbliższy webinar

9 lipca, godz. 11.00

4 Filary Zdrowia

“4 pillars of Health” – dla nas jest to obowiązkowa pozycja 🙂  
Webinar jasno przedstawia co i jak realizować w obszarze aktywność fizycznej, odżywiania, regeneracji/snu, kontroli stresu.
Praktyczne podejście i jasne cele dla ludzi żyjących szybko w dużych miastach. 
Zdefiniowanie benchmarków zdrowia, metody mierzenia stylu życia, rozwiązania zajmujące od 1 do 20 min. dziennie. 

Hits: 121