Opinie

Wasze sukcesy są dla nas największą motywacją!

Sabina

Pani Patrycja jest mistrzem!  Dzięki niej jestem w stanie się poruszać normalnie. Rekomenduję dalej. Dziękuję.

21 marca 2018

Karolina

Trenuje z Michałem i od samego początku czuję się potraktowana bardzo poważnie. Michał podchodzi do treningów profesjonalnie, ma ogromna wiedzę a przy tym jest sumienny i zawsze uśmiechnięty. Nigdy nie odwołał ani nie przesunął żadnego treningu (a mam już za sobą 15 spotkań). Treningi są urozmaicone, czuję się zmotywowana do osiągania coraz lepszych efektów. Na treningach nie ma mowy o lenistwie i jest energia od początku do końca co dla mnie jest kluczowe, bo sama nie potrafiłam nigdy sobie podnosić poprzeczek. Ważnym dla mnie jest również fakt, iż Michał potrafi dostosować treningi do mojego stanu zdrowia – a mam dyskopatie i 2 przepukliny – i dopasować tak aby trening nadal był efektywny. Jestem bardzo miło zaskoczona.

21 marca 2018

Dominika

Bardzo serdecznie polecam trenera Bartka Fojcika w Warszawie. Jest profesjonalistą a przy tym fajnym wesołym chłopakiem z ogromnym poczuciem humoru. Ogromna wiedza i pełne zaangażowanie podczas spotkań. Polecam każdemu!

21 marca 2018

Agnieszka

Mój trener Jaroslaw Kawa jest super! Dostosowal treningi do moich chorob,motywuje mnie na treningach .Jestem mega zadowolona i polecam mojego trenera kazdemu. Pozdrawiam i dziekuję

21 marca 2018

Magda

Michał Bolanowski z Wrocławia to prawdziwy profesjonalista. Kocha swoją pracę trenera i dzięki temu wszystko co robi w pracy jest na naprawdę wysokim poziomie. Po serii treningów z Michałem zauważyłam naprawdę duże zmiany w samopoczuciu oraz poprawę wyglądu sylwetki. Dzięki indywidualnie dobranemu planowi treningowemu osiągnęłam swoje cele. Polecam Michała i gwarantuję, że sukces z nim jest gwarantowany przy odpowiednim poziomie motywacji i samozaparcia

21 marca 2018

Joanna

Z Pamelą spotykam się na zajęciach prawie od 6 miesięcy, zawsze bardzo chętnie w nich uczestniczę i wychodzę naładowana pozytywną energią.

Zajęcia Pameli zawsze poprzedza rozgrzewka, ponieważ kładzie ona duży nacisk na właściwe przygotowanie ciała do wysiłku. Swoje zajęcia prowadzi bardzo solidnie, wkłada w nie całe serce. Zdarzyło się nawet, że przychodziła na nie pomimo choroby, co według mnie najlepiej pokazuje z jakim poświęceniem angażuje się w swoją pracę.

Dzięki temu że Pamela jest otwartą i zawsze uśmiechniętą osobą na jej zajęciach panuje bardzo przyjazna atmosfera. To sprawia, że bez obaw zadajemy pytania i prosimy o powtórzenie sekwencji. Każde pytanie traktuje poważnie i zawsze stara się wyjaśnić, pomóc w lepszym wykonaniu ruchu. Jako instruktor Pamela odznacza się również dużą cierpliwością. Jednak cechą którą najbardziej w niej cenię jest to, że nieustannie motywuje nas do walki z własnym ciałem, słabościami. Nasze zajęcia wymagają dużego wysiłku i czasami, po całym dniu pracy po prostu bardzo łatwo jest się poddać, ale Pamela nigdy nam na to nie pozwala, pełna energii zawsze podkreśla, że progres w tańcu możemy uzyskać tylko i wyłącznie poprzez ciężką pracę.

Te zajęcia to dla każdej z nas doskonała odskocznia od codzienności w której, w zabieganiu, nie zawsze mamy okazję poczuć się kobieco. Po zajęciach z Pamelą każda z nas wychodzi z uśmiechem, większą pewnością siebie i prawdziwym poczuciem kobiecości.

13 lutego 2018

Magdalena

Asia? Wulkan energii, pełen profesjonalizm, a ponadto bardzo ciepła, pomocna i przesympatyczna osoba. Ogromnie zaangażowana w pracę z podopiecznymi, służy radami w zakresie treningów czy odżywiania. Treningi z nią to czysta przyjemność – wszystko pod klienta, ze zdrowym podejściem, ciągły kontakt. Jak brakuje motywacji to umie przywołać do porządku albo na poprawę humoru zrobić fit goferka. Wszystkim polecam współpracę z Asią Mamuszką – to dziewczyna ambitna, konkretna, a ponadto radosna i przesympatyczna!

15 maja 2017

Paula

Treningi z Kingą są na bardzo wysokim poziomie. Dostosowuje poziom treningów i indywidualne ćwiczenia do potrzeb oraz możliwości konkretnego klienta. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ Kinga oprócz pozytywnego wycisku fizycznego, daje ogromną dawkę motywacji. Polecam!

15 maja 2017

Paulina

Co najbardziej podoba mi się w treningach z Justynką? Indywidualne podejście i dopasowanie ćwiczeń do moich potrzeb. To dzięki niej nie mam już problemów z ciągłymi bólami kręgosłupa, które utrudniały mi pracę, wiem co to i jak bardzo są ważne mięśnie głębokie. Na treningach potrafi mnie zmotywować i tylko dzięki niej przełamuje kryzysy, a w czasie potreningowym motywuje mnie do dbania o dietę oraz do ćwiczeń w domu. Dziękuję i gorąco polecam treningi z Justyną Ostrowską!

15 maja 2017

Anita

Agata Braszko jest nie tylko wspaniałą trenerką, ale również przesympatyczną osobą, która ma w sobie tyle pozytywnej energii, że zaraża nią innych. Motywuje mnie do walki ze swoimi słabościami. Dzięki niej osiągam coraz lepsze wyniki, a co najważniejsze chudnę. Widać, że kocha to co robi. Sprawia że ja, osoba nie znosząca wszelakich treningów, powoli nie wyobrażam sobie życia bez nich.

15 maja 2017

Maja (via Facebook)

Chciałam podziękować Arturowi Caba za to, że się tak świetnie czuję, że we mnie uwierzyłeś i że pomogłeś mi się zebrać, zmotywować 😀 Czasem myślałam, że już nie dam rady, ale się udało 🙂 Za to, że czuwałeś cały czas, a uwierz mi dla mnie to było najważniejsze –  świadomość, że zawsze mogę się dopytać, dowiedzieć , wesprzeć 🙂 Za to -15 kg i pewność siebie której nabrałam. DZIĘKUJĘ i polecam wszystkim, naprawdę z całego serca!

20 kwietnia 2017

Anita (via Facebook)

Zdecydowanie mega polecam! Od stycznia ćwiczę z Rafałem Tomasikiem! Treningi fantastyczne, podejście Rafała poważne i bardzo profesjonalne wie jak człowieka zmotywować ! Efekty osiągnięte do tej pory mega zadowalające przy stałym dopingu ze strony Rafała ! Rafał jest mega pozytywnym człowiekiem z którym złapałam mega kontakt na treningach dzięki czemu każdy trening jest przeze mnie wyczekiwany z niecierpliwością ! Czekam na każdy wycisk od ciebie! Bardzo dziękuje!:)

20 kwietnia 2017
Load More

Oceń nas

Twoja wiadomość zostanie wysłana na naszego maila. Po jej otrzymaniu - zostanie opublikowana na stronie.
Będziemy wdzięczni za Twoją szczerą opinię.